‘Zoete herinneringen’ – zo heet het allerlaatste, zeer gevarieerde programma van het Hexagon Ensemble, vijf blazers en één pianist. Onder het motto ‘Sweet Memories’

spelen zij hun lievelingsstukken: muziek van Mozart, Poulenc, Rimski-Korsakov, Prokofjev, Sjostakovitsj en Moessorgski. Van deze laatste klinken delen uit zijn Schilderijententoonstelling. De SCAU (Stichting Culturele Activiteiten Uithoorn) heeft dit geweldige ensemble, dat al eerder regelmatig te gast was, uitgenodigd om de opening van het nieuwe culturele seizoen te verzorgen op zondag 20 september a.s. om 14.30 uur in De Schutse; de deuren van de zaal gaan om 14.00 uur open. Het belooft een vlammend concert te worden dat het publiek van zijn sokken blaast!

36 jaar, 142 verschillende programma’s, 324.055 toeschouwers

Met een diepe buiging voor het publiek kondigt het Hexagon Ensemble haar afscheid aan.
Na 36 jaar musiceren in 142 verschillende programma’s en het applaus van 324.055 toeschouwers gaat het ensemble stoppen. Het Ensemble viert het einde van deze jarenlange muzikale samenwerking met een programma waarin alle sterke kanten van het ensemble aan bod komen: samenspel, klankschoonheid, originaliteit en – niet te vergeten – hartstochtelijke toewijding aan de ideeën van de componist.

Een persoonlijke noot van de zes musici:
“Van het begin af aan stond het Hexagon Ensemble voor bezield musiceren. Dat was onze droom, daarvoor richtten we het ensemble op: zes instrumentalisten die duizenden klankcombinaties kunnen maken. Altijd op zoek naar de kwaliteit en de nuance in de veelheid aan instrumentale kleuren, gingen wij voor hoge kwaliteit en avontuurlijkheid.

De verrassende repertoirekeuzes en ons hechte samenspel zorgden voor boeiende concerten waarmee we een groot en enthousiast publiek bereikten. We speelden in kerken, concertgebouwen, theaters, op radio en tv, in de open lucht, op festivals, in binnen- en buitenland, en bereikten daarmee honderdduizenden mensen. We speelden meesterwerken, onbekende werken, bewerkingen, jonge componisten, maakten cd’s en werkten samen met topsolisten. Al die meesterwerken die we spelen en gespeeld hebben zijn onsterfelijk en zitten in ons hart. Maar in juli 2027 geven we die met alle graagte door aan de volgende generatie kamermusici”.

Informatie en kaartverkoop

Grijp deze kans om een uniek concert bij te wonen en koop een abonnement of losse kaart via www.scau.nl Daar is ook meer informatie over het programma en over de musici te vinden. Een losse kaart kost € 18, jongeren t/m 16 jaar betalen slechts € 11. Losse kaarten zijn ook te koop in de Read Shop (winkelcentrum Zijdelwaard, naast Jumbo) en vanaf twee uur bij de kassa aan de zaal (er kan gepind worden!).

Kaarten bestellen

 

Dit artikel delen: